اسامی شهدای ایرانی حله,نام شهیدان ایرانی حادثه حله,لیست اسامی شهدای ایرانی حادثه حله عراق,جزئیات حادثه تروریستی حله عراق,فیلم انفجار پمپ بنزین حله,ویدیو حادثه حله عراق,شهدای ایرانی حله,جدیدترین خبر درباره حادثه حله,تعداد شهدای ایرانی حادثه حله,آمار کشته حادثه پمپ بنزین حله, حادثه تروریستی امروز عراق,انفجار پمپ بنزین حله, حادثه حله, حله,اسامی کشته شدگان حله,شمار شهیدان ایرانی حله,اسامی شهدای ایرانی در عراق,بمب گذاری داعش و شهید شدن ایرانی ها در عراق,حوادث اربعین 95 عراق,چگونگی حادثه تروریستی حله

جزئیات کامل حادثه تروریستی پمپ بنزین حله عراق+اسامی شهدا

سخنگوی ستاد اربعین تعداد شهدای ایرانی در حادثه تروریستی در نزدیکی بغداد را بیش از ۲۵ نفر عنوان کرد.

حمیدرضا گودرزی از شهادت و مجروح شدن بیش از ۸۵ زائر ایرانی، پاکستانی و عراقی در حمله انتحاری امروز در عراق خبر داد و گفت: بیش از ۲۵ نفر از این کشته شدگان زائران ایرانی هستند و احتمال افزایش آمار شهدای ایرانی وجود دارد.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اینکه بیشتر این زائران کسانی بودند که به صورت آزاد به کربلا رفته بودند، گفت: سفارت ایران در عراق مشغول بررسی این حادثه و استخراج آمار تلفات و مجروحان است و تا ساعاتی دیگر اخرین جزئیات را اعلام خواهد کرد.

وی در ادامه تاکید کرد که محل این حمله تروریستی فاصله زیادی تا محل پیاده روی اربعین در کربلا داشته است.

پیرحسین کولیوند در گفت وگو با خبرنگار گروه حوادث باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: نیروهای بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران در محل حادثه تروریستی امروز حله عراق حضور دارند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون نیروهای ما در حال رسیدگی به مجروحان این حادثه تروریستی هستند، افزود: آمار دقیقی از شهدا و زخمی‌های این حادثه در دست نیست.

رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین عنوان کرد: تاکنون شهادت 20 زائر ایرانی در این حادثه تروریستی توسط نیروهای ما در عراق تایید شده است که این تعداد افزایش پیدا می‌کند.

وی گفت: نیروهای بهداشت و درمان ما در عراق در حال جمع‌آوری زائران زخمی این حادثه تروریستی و رسیدگی به آنها هستند و به زودی اسامی شهدا و زخمی‌های این حادثه اعلام می‌شود.

اسامی شهدای ایرانی حادثه حله | جزئیات عملیات تروریستی عراق| فیلم و عکس

پیرحسین کولیوند با اشاره به وقوع حادثه تروریستی در حله عراق، اظهار داشت: تلاش ما شناسایی کامل تمامی مجروحان ایرانی این حادثه تروریستی است.وی با بیان اینکه فعالیت‌های پزشکی و درمانی نیروهای ما در عراق همچنان برای خدمت به مجروحان ادامه دارد، افزود: تاکنون 30 زائر ایرانی در این حادثه شناسایی شده‌اند.

رئیس مرکز اورژانس کشور با بیان اینکه 24 نفر از این زائران را افغانستانی های مقیم ایران تشکیل داده اند، عنوان کرد: 6 نفر از زائران نیز ایرانی هستند.

وی گفت: تا کنون شهادت 24 زائر ایرانی در این حادثه تروریستی تایید شده است.

در زیر اسامی 11 زائر مجروح افغانستانی مقیم ایران آمده است.

1.فاطمه نوروزی

2.سکینه نعمانی

3.حسن نعمانی

4.رمضان هاشمی

5.نوروز نعمانی

6.محمد طاهری

7.یدالله فجری

8.علی ترابی

9.فاطمه نعمانی

10.زهرا حسینی

11.یوسف نشقی

منبع:آپارات/فارس/ایلنا/

اسامی شهیدان ایرانی حادثه پمپ بنزین حله عراق اعلام شد