علت برخورد دو قطار در سمنان,فیلم لحظه برخورد دو قطار در سمنان,تعداد کشته شدگان برخورد قطار در سمنان,عکسهای برخورد دو قطار در سمنان,آمار مصدومان برخورد دو قطار در سمنان,دلیل برخورد دو قطار در سمنان چه بود؟,خبر برخورد دو قطار در سمنان,جزئیات برخورد دو قطار در سمنان,آخرین اخبار برخورد دو قطار در سمنان,درباره برخورد دو قطار در سمنان,جریان برخورد دو قطار در سمنان,ویدیو برخورد دو قطار در سمنان,تصاویر برخورد قطار در سمنان,کلیپ برخورد دو قطار در سمنان,برخورد دو قطار در سمنان,قطار سمنان, سمنان

جدیدترین خبر و تصاویر برخورد دو قطار در سمنان به همراه آمار کشته و مصدومان حادثه

برخورد دو قطار مسافربری در سمنان باعث بروز حادثه و آتش گرفتن واگن‌ها شد. تا این لحظه هشت تن از هموطنان‌مان در حادثه برخورد این دو قطار جان خود را از دست دادند و ۱۵ مجروح این حادثه نیز به بیمارستان ولایت دامغان منتقل شدند.

اعزام تیم‌های عملیاتی به منطقه :سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به برخورد ۲ قطار مسافربری در ایستگاه هفت‌خوان دامغان ـ سمنان گفت: ۷ تیم عملیاتی به منطقه اعزام شده است. 

سید مصطفی مرتضوی اظهار داشت: صبح امروز 2 قطار مسافربری در ایستگاه هفت‌خوان دامغان ـ سمنان به یکدیگر برخورد کردند.

وی افزود: تیم‌های عملیاتی هلال‌احمر فوری پس از اطلاع از این حادثه به منطقه اعزام شده و یک بالگرد نیز توسط امداد و نجات، به محل حادثه فرستاده شد.

 یشتر مصدومین دچار سوختگی شده اند:یک منیع مطلع در شاهرود گفت: بیشتر مصدومین دو قطارمسافربری که بامداد جمعه در ایستگاه هفت خوان سمنان برخورد کردند، دچار سوختگی شده اند.

این منبع  که خواست نامش افشا نشود، افزود: یکی از این قطارها ، قطار محلی سمنان بوده که در حال عزیمت به تهران بوده و دیگری قطاری بوده که از تبریز می آمده است.

وی در تشریح چگونگی وقع حادثه نیز گفت: حادثه ساعت 7:50 دقیقه روی داده که طی آن یکی از قطار ها به قطار دیگری که متوقف شده بود، برخورد کرده است.

این منبع از تعداد کشته و زخمی های احتمالی اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: هنوز آمار درستی از آن ها در دست نیست.

عکسهای برخورد دو قطار در ایستگاه هفت خوان شاهرود

برخورد دو قطار در سمنان | جزئیات حادثه | آمار کشته و مصدومان و فیلم

علت حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه هفت خوان: 

محسن پورسیدآقایی مدیر عامل شرکت راه‌آهن و معاون وزیر راه و شهرسازی درباره حادثه برخورد دو قطار مسافری گفت: یک قطار متعلق به رجا در مسیر تبریز-مشهد بوده و قطار دیگر قطار محلی سمنان- مشهد بوده که با یکدیگر برخورد می‌کنند.

وی با بیان اینکه هنوز جزئیاتی از میزان خسارات مشخص نیست ، گفت:‌علت این حادثه در دست بررسی است.

طبق گفته مسئولان تا اطفای کامل حریق نمی‌توان امار کشته‌های این سانحه را برآورد کرد.

این سانحه در ایستگاه هفت خوان شاهرود رخ داده است و طبق گفته مسئولان یک رام قطار در ایستگاه متوقف بوده و قطار دیگر از پشت با آن برخورد می‌کند که قطار متوقف در ایستگاه متعلق به شرکت رجاء و قطار مسیر تبریز مشهد بوده است.

مجروحان این سانحه در حال حاضر توسط عوامل قطارها در حال انتقال به مراکز درمانی هستند.  

برخورد دو قطار در سمنان | جزئیات حادثه | آمار کشته و مصدومان و فیلم

تعداد مصدومین سانحه برخورد دو قطار مسافربری به 70 نفر افزایش یافت: 

بر اساس اعلام اورژانس کشور11 نفر از مصدومین  در بخش اورژانس بیمارستان کوثر سمنان بستری شدند.

 45 مصدوم در بیمارستان ولایت دامغان‌ بستری هستند و 14 مصدوم در کلینیک تخصصی دامغان و به صورت سرپایی درمان شدند.

منبع:باشگاه خبرنگاران/برترینها/

جدیدترین خبر و تصاویر برخورد دو قطار در سمنان به همراه آمار کشته و مصدومان حادثه