برچسب ها:حرکت جوانمردانه سارا خادم الشریعه,سارا خادم الشریعه کیست؟,آپارات مسابقه خادم الشریعه و حریف اکراینی,سارا خادم الشریعه بیوگرافی,زندگینامه سارا خادم الشریعه,بیوگرافی سارا خادم الشریعه,سارا خادم الشریعه ویکی پدیا,تصاویر سارا خادم الشریعه,سارا خادم الشریعه متولد چه سالی است؟,سن سارا خادم الشریعه,سارا خادم الشریعه زندگی نامه,سارا خادم الشریعه اهل کجاست؟,عکسهای جدید سارا خادم الشریعه,ویدیو مسابقه شطرنج سارا خادم الشریعه, سارا خادم الشریعه و همسرش,کلیپ حرکت تختی وار سارا خادم الشریعه,شوهر سارا خادم الشریعه,ازدواج سارا خادم الشریعه,افتخارات سارا خادم الشریعه,سارا خادم الشریعه


جزئیات ماجرای حرکت جوانمردانه سارا خادم الشریعه+فیلم و بیوگرافی

سارا خادم الشریعه امروز در دور هشتم مسابقات جهانی گرند پری به مصاف حریف اوکراینی رفت اما دقایقی طول نکشید که با نتیجه تساوی به پایان رسید که موجب بهت همگان شد. 

ماجرا از این قرار است که امروز پیش از شروع مسابقات شطرنج باز فرانسوی با مشکل قلبی رو به‌ رو می شود و حریف اوکراینی خادم الشریعه وی را تا بیمارستان همراهی می کند. 

مسئولان برگزاری مسابقات اصرار به برگزاری مسابقه در ساعت مقرر داشتند. حریف خادم الشریعه نیز به ناچار در مسابقه حاضر شد. اما پیش از شروع مسابقه از سارا خواسته بود مسابقه را در حداقل زمان به پایان برساند. 

براین اساس خادم الشریعه که در حال حاضر صدرنشین مسابقات است پس از 11حرکت مقابل حریفش به نتیجه تساوی رضایت داد و با این بازی کوتاه، ارزش های بزرگ انسانی را به همه نشان داد.

سارا خادم الشریعه | فیلم حرکت جوانمردانه خادم الشریعه | بیوگرافی و عکس

بیوگرافی سارا خادم‌ الشریعه:سارا سادات خادم‌الشریعه متولد ۱۰ مارس ۱۹۹۷ در تهران استاد بین‌المللی شطرنج اهل ایران است و یکی از بهترین شطرنج‌بازان زن تاریخ شطرنج ایران به حساب می‌آید.

شروع فعالیت سارا خادم‌ الشریعه: وی نخستین شطرنج باز زن ایرانی است که علاوه بر کسب درجه استاد بزرگ بانوان، در سن ۱۸ سالگی و در هشتاد و چهارمین کنگرهٔ شطرنج جهان توانست عنوان استاد بین‌المللی شطرنج را به دست آورد. عنوانی که پیش از آن، تنها توسط شطرنج بازان مرد ایران کسب شده بود. وی طی ۱۱ دوره مسابقه فقط یک شکست متحمل شد و جمعی از ستارگان و بزرگان شطرنج را شکست داده‌است.

افتخارات سارا خادم‌ الشریعه:خادم‌الشریعه برای اولین بار در تاریخ شطرنج ایران موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی جوانان جهان (دختران) شده است. این عنوان در سال ۲۰۱۴ به دست آمده است.

ازدواج سارا خادم‌ الشریعه: وی تا کنون ازدواج نکرده و همسری ندارد.