برچسب ها:نتیجه بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95,پخش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95,خلاصه بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95,فیلم گلهای بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95,ترکیب رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95, رئال مادرید و رئال سوسیداد,خلاصه بازی, رئال مادرید,رئال سوسیداد, فوتبال,لالیگا اسپانیا,بازی رئال مادرید هفته یستم لالیگا,ساعت بازی رئال مادرید و سوسیداد,اخبار رئال مادرید ,نتیجه بازی دیشب رئال مادرید ,فیلم بازی دیشب رئال مادرید و رئال سوسیداد ,نتیجه بازی رئال و سوسیداد ,بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95,فیلم بازی رئال مادرید دیشب,

نتیجه بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95 دیشب | فیلم گلها و خلاصه

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و رئال سوسیداد 10 بهمن 95

رئال مادرید و سوسیداد هفته بیستم لالیگا اسپانیا

یکشنبه 1395/11/10 ساعت: 23:15 / پخش زنده رئال مادرید و سوسیداد از شبکه ورزش

پیش بازی رئال مادرید و سوسیداد : رئال که با یک بازی معوقه صدرنشین لالیگاست، در فرم ضعیفی قرار دارد و با توجه به تعدد مصدومیت‌ها، کار دشواری پیش روی زیدان است. رئال در 5 بازی اخیرش تنها 1 پیروزی به دست آورده و دو شکست و دو تساوی نتیجه تلاش آنها در دیگر بازی ها بوده است. زیدان همچنان بازیکنانی مثل گرت بیل، کارواخال، په په، مودریچ و مارسلو را در اختیار نخواهد داشت و حضور واران و خامس رودریگس نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و همین تعدد مصدومیت‌ها باعث شده تا شرایط برای رئال بسیار دشوار شود. 

در صورتی که واران قادر به همراهی تیم باشد، ناچو در سمت چپ خط دفاعی توپ خواهد زد و دانیلو که نمایش های بسیار ضعیفی داشته در سمت راست حضور خواهد داشت. رئال سوسیداد نیز با 35 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و تیم قدرتمندی تا به اینجای کار نشان داده است. آنها در 5 بازی اخیرشان 2 پیروزی، 2 شکست و 1 تساوی کسب کرده اند و در فرم خوبی قرار ندارند ولی با این حال می‌توانند برای رئال دردسر ساز شوند.در 5 تقابل پیشین دو تیم، 4 پیروزی برای رئال مادرید و 1 پیروزی برای سوسیداد به دست آمده است.

 ترکیب احتمالی بازی رئال مادرید و سوسیداد :

 نتیجه بازی رئال مادرید و سوسیداد 10 بهمن 95 دیشب | فیلم گلها و خلاصه

داور بازی رئال مادرید و سوسیداد : آقای ملرو لوپز

وضعیت دو تیم  رئال مادرید و سوسیداد :

چند روز از حذف شدن ناباورانه رئال مادرید از رقابت های کوپا دل ری می گذرد ولی همچنان  هواداران این تیم در شوک این اتفاق هستند ولی باید کم کم همه چیز را فراموش کنند و بار دیگر به رقابت های لالیگا که از اول فصل هدف اصلی مادریدی ها بود برگردند و در دیداری دشوار و خانگی برابر رئال سوسیه داد به میدان بروند.

زیدان و شاگردانش که حالا باید رقابت های لیگ را خیلی جدی تر دنبال کنند، می دانند که نمایندگان آنوئتا رقیب سرسختی هستند و برای همین باید این دیدار را بسیار با قدرت شروع کنند تا سه امتیاز خانگی خود را بدست بیاورند و راهی رقابت های بعدی شوند. خبر خوب برای مادریدی ها در این مسابقه بازگشت واران به تیم است که می تواند در کنار راموس زوج خط دفاعی را تشکیل دهد.

غایبین و محرومان بازی رئال مادرید و سوسیداد :

رئال مادرید: بیل، په په، مارسلو، هامس، کارواخال و مودریچ به دلیل مصدومیت

سوسیه داد: ایمانول، برگارا و مارتینز به دلیل مصدومیت و یوری به دلیل محرومیت

پیش بینی نتیجه:

رئال مادرید 2-2 رئال سوسیه داد

خلاصه بازی رئال مادرید و سوسیداد : 

در حال تکمیل و بروزرسانی....

لینک نتیجه و فیلم بازی >> http://yon.ir/1r95

 منبع:طرفداری/ورزش سه/