برچسب ها: تعطیلی مدارس فردا 12 بهمن 95 | کدام شهرها سه‌شنبه تعطیله؟تعطیلی مدارس 12 بهمن 95,آیا فردا سه‌شنبه 12 بهمن 1395 تعطیل است؟,دوازدهم بهمن 95 کدام مدارس تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس 95/11/12,مدارس سه‌شنبه 12 بهمن 95 تعطیل است؟,سه‌شنبه 12 بهمن 95 مدارس تعطیل است؟, 12 بهمن 95 تعطیل است یا نه,وضعیت تعطیلی مدارس اردبیل 12 بهمن 95,اطلاعیه تعطیلی مدارس سه‌شنبه 12 بهمن 95 خراسان رضوی,مدارس سمنان سه‌شنبه 12 بهمن تعطیل است؟,کدام مدارس کرمانشاه 12 بهمن 1395 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس لرستان 12 بهمن 95, مدارس سه‌شنبه دوازدهم بهمن تعطیل است؟,اعلام  تعطیلی مدارس سه‌شنبه 12 بهمن ,خیر تعطیلی مدارس سه‌شنبه 12 بهمن, تعطیلی مدارس ,

اطلاعیه تعطیلی مدارس 12 بهمن 95 | آیا فردا سه‌شنبه تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس سه‌شنبه 12 بهمن 95

اطلاعیه تعطیلی دوشنبه:

به دنبال بارش برف و سرمای هوا در استان‌های مختلف کشور مدارس برخی شهرها و شهرستان‌های کشور تعطیل اعلام‌شده است. همچنین در برخی استان‌ها فعالیت مدارس و ادارات با تأخیر آغاز می‌شود. جزئیات تاخیر یا تعطیلی مدارس در تعدادی از استان‌های کشور در زیر می آید. 

 استان آذربایجان شرقی 

 به علت بارش برف و برودت هوا؛ دوشنبه مورخ ۱۱ بهمن مدارس تعدادی از شهرهای آذربایجان شرقی تعطیل اعلام شد. 

 در این راستا در شهرستان‌ مرند همه مدارس مناطق روستایی و شهری تعطیل اعلام شد. در شهرستان اهر هم مدارس تمام مقاطع مناطق روستایی تعطیل اعلام‌ شد. 

 در شهرستان چاراویماق و بخش ترکمان‌چای‌ نیز مدارس مناطق شهری و روستایی با یک ساعت تأخیر در ساعت ۹ صبح شروع  به فعالیت خواهند کرد. 

 در شهرستان هریس‌ مدارس مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدائی و استثنائی مناطق شهری و روستایی تعطیل و مدارس مقاطع متوسطه‌ دوره اول و دوم با یک ساعت تأخیر رأس ساعت ۹ شروع به فعالیت خواهند کرد. 

 استان اردبیل  

بر اساس اعلام آموزش‌وپرورش استان اردبیل روز دوشنبه۱۱ بهمن‌ماه سری قبل از ظهر در اردبیل، انگوت، سرعین، خلخال، گرمی پیش‌دبستانی و ابتدایی و در هیر پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در مشگین‌شهر و نمین پیش‌دبستانی به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام شد. 

 بر همین اساس در اردبیل متوسطه دوره اول روستایی تعطیل، در نمین پیش‌دبستانی و ابتدایی روستایی تعطیل و در شهر نمین فعالیت مدارس ابتدایی با یک ساعت تأخیر و در مشگین‌شهر ابتدایی با یک ساعت تأخیر و در خلخال متوسطه دوره اول با یک ساعت تأخیر آغاز خواهد شد. 

 استان ایلام 

 فعالیت ادارات و مدارس در تمام مقاطع تحصیلی دوشنبه ١١ بهمن‌ماه در شهرستان‌های ایلام ایوان و ملکشاهی و بخش های کارزان و آسمان‌آباد با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود. 

 با خروج کامل سامانه بارشی از سطح استان ایلام، هم‌اکنون هوای سرد تمام مناطق استان را فراگرفته و تا پایان هفته ماندگار است. بارش برف سه روز است که باعث لغو پروازهای فرودگاه شهدای ایلام شده و مدارس استان را هم دو روز متوالی به تعطیلی کشانده است. 

 استان خراسان رضوی  

بر اساس تصمیمات گرفته‌شده مدارس ابتدایی در شهرستان‌های چناران، طرقبه، شاندیز، گلبهار و مناطق سرولایت، کدکن و منطقه میان کوه در شهرستان درگز و در نوخندان مناطق کلاته چنار، درونگر و منطقه احمدآباد در نوبت صبح تعطیل است. 

 همچنین مدارس مقطع متوسطه اول در شهرستان‌های درگز فقط در منطقه میان کوه، نوخندان مناطق کلات چنار و درونگر و منطقه احمدآباد تعطیل است. مدارس مقاطع تحصیلی مختلف در شهرستان قوچان در نوبت صبح روز دوشنبه تعطیل است. 

 مدارس مقاطع متوسطه اول و دوم در منطقه سرولایت نیز صبح با یک ساعت تأخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. ضمناً مدارس استثنایی در تمامی دوره‌های تحصیلی در این شهرستان‌ها و مناطق یادشده تعطیل است. 

 فعالیت آموزشی در دیگر مقاطع تحصیلی در این شهرستان‌ها و سایر شهرستان‌ها برقرار است و در صورت هرگونه تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلی، اطلاع‌رسانی لازم انجام می‌شود. 

 استان خراسان شمالی 

 روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان شمالی هم با صدور اطلاعیه اعلام کرد: به دلیل برودت هوا و یخبندان سطح معابر تمام مدارس مقاطع تحصیلی پیش‌دبستانی، ابتدایی، استثنایی و متوسطه اول طی امروز دوشنبه در شهرستان شیروان در نوبت صبح تعطیل است.  

همچنین اعلام‌شده است که مدارس متوسطه دوم با یک ساعت تأخیر در نوبت صبح شروع به کار خواهند کرد. 

 بر اساس اطلاعیه این اداره کل، تمام مدارس مقاطع تحصیلی پیش‌دبستانی، ابتدایی، استثنایی و متوسطه اول و دوم شهرستان فاروج نیز در نوبت صبح و عصر امروز دوشنبه تعطیل است. 

 بر پایه این خبر همچنین تمام مدارس مقاطع تحصیلی پیش‌دبستانی، استثنایی، ابتدایی و متوسطه اول شهرستان مانه و سملقان در دو نوبت صبح و عصر امروز تعطیل است، البته ‌کلاس‌های درس مقطع تحصیلی متوسطه دوم با یک ساعت تأخیر دایر خواهد شد. 

 بارش شدید برف و کولاک یکشنبه‌شب در برخی مناطق خراسان شمالی سبب کندی تردد در جاده‌های استان و مسدود شدن گردنه شیخ حسن شهرستان شیروان شده است. 

 استان سمنان 

 فرماندار شاهرود هم گفت: به دلیل شرایط جوی، بارش برف و سرما تمامی مدارس مقطع ابتدایی شهرستان تعطیل و مقاطع دیگر با کمی تأخیر از ساعت ۹ پذیرای دانش آموزان هستند.  

سید محمدرضا هاشمی ضمن اشاره به شرایط جوی و مشکلات پیرامون آن برای دانش آموزان، ابراز داشت: با توجه به تداوم بارش‌ها در روز دوشنبه، دانش آموزان ابتدایی شهرستان تعطیل و دبیرستانی‌ها با یک ساعت تأخیر در کلاس‌هایشان حضور خواهند یافت. 

 وی افزود: بارش برف همچنین مدارس نوبت عصر یکشنبه را در شهرستان شاهرود به تعطیلی کشاند. 

 فرماندار شهرستان میامی هم گفت: به علت بارش برف و لغزندگی معابر مدارس منطقه کالپوش در همه مقاطع تحصیلی دوشنبه تعطیل خواهند بود و سایر مدارس شهرستان با یک ساعت تأخیر پذیرای دانش آموزان خواهند بود. 

 استان کرمانشاه  

روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان کرمانشاه طی اطلاعیه‌ای وضعیت تأخیری و یا تعطیلی مدارس استان طی روز دوشنبه یازدهم بهمن‌ماه را اعلام کرد. 

 بر اساس این اطلاعیه، دوشنبه یازدهم بهمن‌ماه جاری به دلیل یخبندان و سرما، شروع به کار  همه مدارس در تمامی دوره‌های تحصیلی اعم از ابتدایی، پیش‌دبستانی، متوسطه اول، متوسطه دوم و هنرستان‌ها در سراسر استان از ساعت ۹:۳۰ صبح خواهد بود. 

 مطابق اعلام مسئولان در صورت تغییرات احتمالی، اطلاعیه‌های بعدی در خصوص تأخیری یا تعطیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. 

 استان لرستان  

خدانظر دریکوند سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش لرستان اظهار داشت: به دلیل بارش برف، کاهش شدید دما و برودت هوا همه مدارس سری صبح و عصر  بخش فیروزآباد و مدارس سری صبح و عصر دوره ابتدایی شهرستان دلفان در روز دوشنبه ۱۱ بهمن‌ماه تعطیل شد. 

اطلاعیه تعطیلی سه‌شنبه:

تاکنون خبری درباره تعطیلی مدارس روز سه‌شنبه 12 بهمن 95 منتشر نشده است . در صورت اعلام اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس فردا سه‌شنبه 1395/11/12 سایت بروز میشود.

برای دیدن آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس به این ادرس http://goo.gl/IaT8No بروید