برچسب ها:سن طناز هادیان,طناز هادیان ویکی پدیا,سال تولد طناز هادیان,طناز هادیان متولد چه سالی است,تاریخ تولد طناز هادیان,طناز هادیان چند سالشه,بیوگرافی طناز هادیان,اختلاف سنی سیامک انصاری و همسرش,بیماری سیامک انصاری,اختلاف سنی سیامک انصاری و هم,سرش,سیامک انصاری در خندوانهسیامک انصاری و مهران مدیری,قد سیامک انصاری,سیامک انصاری دورهمی,حاج محمد انصاری,طناز هادیان,طناز هادیان متولد,اختلاف سنی سیامک انصاری و همسرش,طناز هادیان ویکی پدیا,سال تولد طناز هادیان,طناز هادیان متولد چه سالی است,سن طناز هادیان,بیوگرافی طناز همسر سیامک انصاری,ماجرای ازدواج سیامک انصاری و همسرش طناز هادیان + بیوگرافی (1)ماجرای ازدواج سیامک انصاری و همسرش طناز هادیان + بیوگرافی (2)

سیامک انصاری متولد ۱۵ مرداد ۱۳۴۷ در تهران، بازیگر است.

فارغ التحصیل رشته نمایش و تلویزیون از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی است، علاوه بر بازیگری کار کارگردانی و تجربه ساخت سه فیلم کوتاه هم دارد.

 

شروع فعالیت

سال ۷۳ شروعش با سریال دیدار در قال تلویزیون بود، او فعالیت های هنری خود را سال های قبل در دوران دانشجویی اش شروع کرد، سپس سال ۷۴ با فیلم سفر به چزابه پایش به سینما باز شد؛ اما سال ۷۷ آشنایی اش اولیه اش با مدیری و سپس همکاری اش با او مسیر هنری اش را وارد فاز جدیدی کرد.

 

ازدواج و نحوی آشنایی

سیامک انصاری در ۴۲ سالگی در سال ۹۱ با طناز هادیان ازدواج کرد.

طناز : سیامک، دوست یکی از دوستان خانوادگی ما بود. ما چند بار همدیگر را دیده بودیم. من هم مثل سیامک هیچ برنامه‌ریزی برای ازدواج نداشتم. به نظر من ازدواج یک مقوله حسی است. یک احساس است که باید در درون فرد به وجود بیاید. زندگی متاهلی هم احساس مسئولیت است هم حس علاقه… در کل مجموعه‌ای از وظایف و احساسات است که باید پذیرفته شود.

 

آشنایی با مهران مدیری

سیامک انصاری : ما برنامه «گل های ۷۷» را ضبط می کردیم، مهران اینها (مهران مدیری و گروهش) هم داشتند برنامه «جنگ ۷۷» را می ساختند. درواقع لوکیشن هر دو کار در خیابان یاسر بود «گل های ۷۷» اولین کاری بود که مهران غفوریان کارگردانی می کرد ما شب ها آنجا آیتم هایی ضبط می کردیم و صبح کارگردان تلویزیونی ما مهدی مظلومی آنها را نشان مهران مدیری می داد تا نظر او را هم درباره کار بداند

 

در یکی از این دفعات مهران من را دید و به من گفت :چقدر ترکیب تو و جواد رضویان خوب است و امیدوارم بتوانیم روزی سه تایی کار کنیم. بعد از آن مدتی همدیگر را ندیدیم، چون من درگیر چند کار سینمایی و سریال تلویزیونی شدم

 

تا این که مهران «طنز۸۰» را برای عید نوروز کار کرد که هر شب کمدین هایی را به برنامه دعوت و فضای کمدی کشور را به اتفاق آنها نقد و بررسی می کرد. یک شب هم من و جواد رضویان را دعوت کرد و ما هم گفتیم که مجموعه های کمدی متن و دکور مناسبی ندارد و امیدواریم روزی این آثار چفت و بست درستی داشته باشد. درست سال بعدش بود که من سریال «پاورچین» را با مهران کار کردم.