بیوگرافی علی عبدالمالکی مهمان امشب دورهمی + تصاویر اینستاگرام

آهنگ علی عبدالمالکی در دورهمی عکس همسر علی عبدالمالکی البوم و اهنگ های علی عبدالمالکی اینستاگرام علی عبدالمالکی و خانواده اش عکسهای علی عبدالمالکی تصاویر جدید علی عبدالمالکی و همسر و مادرش + بیوگرافی

بیوگرافی علی عبدالمالکی مهمان امشب دورهمی + تصاویر اینستاگرام

علی عبدالمالکی وهمسرش و مادرش + بیوگرافی علی عبدالمالکی  (2) علی عبدالمالکی وهمسرش و مادرش + بیوگرافی علی عبدالمالکی  (1)

علی عبدالمالکی (زاده ۲۶ مرداد ۱۳۶۳ در تهران) خواننده، ترانه‌سرا، آهنگ‌ساز و تنظیم‌کنندهٔ پاپ ایرانی است. علی عبدالمالکی با آلبوم «نامسلمون» مطرح شد

وی پس از فراگیری سازهای کیبورد، گیتار و پیانو، در بهمن ۱۳۸۶ آلبوم خدا نشناس را با آهنگ سازی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک که شامل ۸۸ ترک بود را وارد بازار کرد، پس از چند ماه در اردیبهشت ۱۳۸۷۷ دومین آلبوم خود به نام نامسلمون را مجدداً با آهنگ‌سازی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک و با همکاری ایمان ظهراب روانهٔ بازار کرد. پس از انتشار این دو آلبوم که موفقیت نسبتاً خوبی در آن زمان بدست آورد تک آهنگ‌های متعددی از علی عبدالمالکی منتشر شد. آهنگ‌هایی مثل الوداع، تاکی باید، لباس عروست رخت عزاته و چند تک آهنگ دیگر حاصل همکاری مشترک این دو نفربود. علی عبدالمالکی همچنین در حواشی سال ۱۳۸۹ شروع به همکاری با تنظیم کننده‌های دیگر کرد تا به عقیده خودش کارهایش یکرنگ نباشد. او اولین کنسرتش را در اواخر سال ۱۳۹۰ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کرد. از همان سال‌ها خبر آلبوم سوم وی به گوش می‌رسید اما هربار انتشار این آلبوم به سال بعد موکول می‌شد تا اینکه در سال ۱۳۹۴ آلبومی با عنوان مخاطب خاص بطور رسمی و مجاز توسط شرکت پخش دنیای هنر منتشر شد.

علی عبدالمالکی وهمسرش و مادرش + بیوگرافی علی عبدالمالکی  (3) علی عبدالمالکی وهمسرش و مادرش + بیوگرافی علی عبدالمالکی  (4) علی عبدالمالکی وهمسرش و مادرش + بیوگرافی علی عبدالمالکی  (5)

کنسرت‌های رسمی

وی تا به حال هشت کنسرت زنده، مجاز و بزرگ اجرا کرده است که رکورد کنسرت قبل از اولین آلبوم مجاز را در ایران شکسته است.

شش کنسرت بزرگ و رسمی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران و دو کنسرت بزرگ و زنده در کیش برگزار کرده است که مورد استقبال زیاد دوستداران موسیقی پاپ ایرانی قرار گرفته است.

علاوه بر این وی کنسرتهای زنده و بزرگی را در شهرهای یاسوج، سرعین، زنجان، ایلام، تبریز، ارومیه، خرم‌آباد و … برگزار کرده است.

آلبوم‌های موسیقی

نوشتار اصلی: ترانه‌شناسی علی عبدالمالکی
سال نام آلبوم ماه انتشار ناشر(ها) توضیحات
۱۳۸۶ خدانشناس بهمن ماه آلبوم غیررسمی
۱۳۸۷ نامسلمون اردیبهشت ماه آلبوم غیررسمی
۱۳۹۴ مخاطب خاص خرداد ماه دنیای هنر آلبوم رسمی و مجاز